See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Ratusza Miejskiego w Oświęcimiu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę (na podstawie opracowanej Pracy konkursowej) kompletnej dokumentacji projektowej dotyczącej realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Budowa Ratusza Miejskiego w Oświęcimiu” (dalej także: „inwestycja” lub „zadanie inwestycyjne”) na podstawie zwycięskiej Pracy konkursowej (dalej: „Praca konkursowa”) z uwzględnieniem zaleceń Sądu konkursowego oraz wskazań Zamawiającego, zgodnie z wszystkimi obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie, z zastrzeżeniem uwzględnienia i dostosowania dokumentacji projektowej do postanowień Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego dla terenu (obejmującego m.in. część działki nr 1166/4, obr. 0001, na której planowana jest projektowana inwestycja), położonego w Oświęcimiu, ograniczonego ulicami: Dąbrowskiego, Wysokie Brzegi, Żwirki i Wigury.
Interne Kennung: ZP.271.35.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71220000 Architekturentwurf, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71420000 Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001