2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drukwerk
Beschreibung: Opdrachtgever is op zoek naar een Opdrachtnemer voor het produceren en leveren van drukwerk voor alle bij VGGM behorende huisstijlen (VGGM, Brandweer, Ambulance, GGD, Veilig Thuis en GHOR). Onder deze werkzaamheden vallen ook het borgen van de vastgestelde huisstijl, waar nodig opslag van kantoordrukwerk, het verzorgen van mailingen en het verzorgen en onderhouden van een bestelapplicatie. De geraamde opdrachtwaarde voor de totale contractperiode is maximaal €468.000,- excl. btw en incl. de verlengingen.
Interne Kennung: 251103-011
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Opdrachtgever is op zoek naar een Opdrachtnemer voor het produceren en leveren van drukwerk voor alle bij VGGM behorende huisstijlen (VGGM, Brandweer, Ambulance, GGD, Veilig Thuis en GHOR). Onder deze werkzaamheden vallen ook het borgen van de vastgestelde huisstijl, waar nodig opslag van kantoordrukwerk, het verzorgen van mailingen en het verzorgen en onderhouden van een bestelapplicatie. De geraamde Opdrachtwaarde voor de totale contractperiode (inclusief verlengingen) is maximaal €468.000, --, exclusief btw.
Interne Kennung: 1