725826-2023 - Ergebnis
Niederlande – Bau von Grundschulen – Kindcentrum Amstenrade
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kindcentrum Amstenrade
Beschreibung: Het werk betreft het ontwerpen, engineering en realiseren van Kindcentrum Amstenrade met daaraan gekoppeld onderhoud, operate en (ongestoorde) levering van warmte en koeling, elektra en water en nutsvoorzieningen en ook het zorgdragen voor het benodigde schoonmaakonderhoud. De doelstelling en werkzaamheden zijn omschreven in de aanbestedingsleidraad. 6.000.000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Werken
Beschreibung: Ontwerp, engineering, realisatie en meerjaren onderhoud, exploitatie en energie voor het Kindcentrum Amstenrade gelegen in de gebiedsontwikkeling ‘de Gyselaar’ in Amstenrade gemeente Beekdaelen
Interne Kennung: 1