725837-2023 - Wettbewerb
Belgien – Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen – Upgrade en aanvulling Riooldatabank - Opmaak risicokaarten - Opmaken en uitvoeren van inspectieplannen asset management
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upgrade en aanvulling Riooldatabank - Opmaak risicokaarten - Opmaken en uitvoeren van inspectieplannen asset management
Beschreibung: Stad Lommel heeft een uitgebreid rioleringsstelsel. In functie van het asset management is een degelijke inventarisatie nodig. De upgrade, opmaak, aanpak en uitvoering van de onderzoeken en de aflevering van de resultaten verloopt in overeenstemming met de methodiek van de Vlaamse Milieumaatschappij (Awis/VMM). VMM subsidieert rioleringswerken mits de opmaak van een actueel asset management plan. De cartering gebeurt in onze eigen GiS riooldatabank van Geo-IT en wordt vervolgens, in coördinatie met Geo-IT, aangeleverd op het AfvalWaterInformatieSysteem (AWIS) van VMM. De resultaten worden digitaal en compatibel met GiS aangeleverd/ingebracht. Deze opdracht bestaat uit 4 delen : deel 1 : De upgrade en aanvulling gegevens van de bestaande riooldatabank van de stad Lommel(Geo-IT ifv AWIS van VMM) deel 2 : De opmaak van de risicokaarten (-2027 en 2028-2033) voor het rioleringstelsel van de stad Lommel Deel 3 : De opmaak van de inspectieplannen (-2027 en 2028-2033) voor het rioleringstelsel van de stad Lommel Deel 4 : Het uitvoeren van het inspectieplannen asset management voor het rioleringstelsel van de stad Lommel Al deze delen dienen uitgevoerd te worden conform de voorwaarden van VMM/Aquafin.
Interne Kennung: PPP04A-2840/3/2023045
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Upgrade en aanvulling Riooldatabank - Opmaak risicokaarten - Opmaken en uitvoeren van inspectieplannen asset management
Interne Kennung: 2023045
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen