2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie infrastruktury sieciowej.
Beschreibung: Dostawa Urządzeń oraz zaprojektowanie, zainstalowanie i skonfigurowanie Rozwiązania w celu wdrożenia infrastruktury sieciowej (Urządzeń) i programowej (Oprogramowania) na potrzeby Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie
Interne Kennung: BOU-V.272.34.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa Urządzeń oraz zaprojektowanie, zainstalowanie i skonfigurowanie Rozwiązania w celu wdrożenia infrastruktury sieciowej (Urządzeń) i programowej (Oprogramowania) na potrzeby Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.