2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego i transportu krwi na potrzeby Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie całodobowo (7 dni w tygodniu, 24h/dobę) usług: Zadanie nr 1 Transportu sanitarnego pacjentów, zgodnie z wymaganiami określonymi: w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego z dnia 22 listopada 2013 r. z późniejszymi zmianami. oraz w Zarządzeniu nr 157/2019/DSM Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 20 listopada 2019 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju pomoc doraźna i transport sanitarny, który obejmuje: a) transport międzyszpitalny; b) transport pomiędzy obiektami Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego; c) transport ze szpitala do miejsca zamieszkania chorego na zlecenie lekarzy zatrudnionych u Zamawiającego; d) transport z miejsca zamieszkania pacjenta do obiektów BCO-SM na zlecenie lekarzy zatrudnionych u Zamawiającego. Zadanie nr 2 Transportu krwi i jej składników oraz transportu materiału biologicznego: a) transport krwi i jej składników, preparatów krwiopochodnych z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, bądź z Oddziału Terenowego RCKiK w Bielsku – Białej do wskazanej lokalizacji Zamawiającego; b) transport materiału biologicznego z lokalizacji Zamawiającego do wskazanego laboratorium oraz odbiór wyników badań; c) transport krwi i jej składników, preparatów krwiopochodnych oraz materiału biologicznego pomiędzy obiektami Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego.
Interne Kennung: DZP.271.8.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usługi transportu sanitarnego na potrzeby Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie całodobowo (7 dni w tygodniu, 24h/dobę) usług: Zadanie nr 1 Transportu sanitarnego pacjentów, zgodnie z wymaganiami określonymi: w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu leczenia szpitalnego z dnia 22 listopada 2013 r. z późniejszymi zmianami. oraz w Zarządzeniu nr 157/2019/DSM Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 20 listopada 2019 r. w sprawie określenia warunków zawierania i realizacji umów o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej w rodzaju pomoc doraźna i transport sanitarny, który obejmuje: a) transport międzyszpitalny; b) transport pomiędzy obiektami Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego; c) transport ze szpitala do miejsca zamieszkania chorego na zlecenie lekarzy zatrudnionych u Zamawiającego; d) transport z miejsca zamieszkania pacjenta do obiektów BCO-SM na zlecenie lekarzy zatrudnionych u Zamawiającego.
Interne Kennung: DZP.271.8.2026 Zadania nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usługi transportu krwi na potrzeby Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku - Białej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie całodobowo (7 dni w tygodniu, 24h/dobę) usług: Zadanie nr 2 Transportu krwi i jej składników oraz transportu materiału biologicznego: a) transport krwi i jej składników, preparatów krwiopochodnych z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, bądź z Oddziału Terenowego RCKiK w Bielsku – Białej do wskazanej lokalizacji Zamawiającego; b) transport materiału biologicznego z lokalizacji Zamawiającego do wskazanego laboratorium oraz odbiór wyników badań; c) transport krwi i jej składników, preparatów krwiopochodnych oraz materiału biologicznego pomiędzy obiektami Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego.
Interne Kennung: DZP.271.8.2026 - Zadanie nr 2