See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa do 109 używanych wagonów osobowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest złożenie DB Regio AG z siedzibą we Frankfurcie nad Menem (Niemcy) oferty zakupu do 109 używanych wagonów osobowych. 2. Postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia prowadzone jest na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych, zwanej dalej „ustawą Pzp”.
Interne Kennung: 25/WNP-033665/TUT
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001