See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy materiałów chirurgicznych
Beschreibung: Dostawy materiałów chirurgicznych zgodnie z SWZ i załącznikiem nr 1 do SWZ - w podziale na 22 pakiety
Interne Kennung: 109/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z koniecznością zabezpieczenia ciągłości leczenia pacjentów i nowych potrzeb objętych zapotrzebowaniem, istnieje pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia ustawowych terminów przewidzianych dla procedury w ustawie Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: niewykorzystanie przez Kupującego przedmiotu umowy w zakresie do 50% łącznej wartości nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy. Ilości poszczególnych rodzajów towaru w opisie przedmiotu zamówienia mają charakter szacunkowy i orientacyjny. Kupujący zastrzega sobie możliwość zmiany przyjętych w umowie ilości, stosownie do swoich potrzeb. W przypadku niewyczerpania w okresie umowy wartości umowy Kupujący uprawniony będzie, na podstawie oświadczenia, złożonego Sprzedającemu przed upływem terminu obowiązywania umowy do przedłużenia terminu wykonywania dostaw do czasu pełnego wykonania umowy, lecz nie dłużej niż o 90 dni
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 8
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 9
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 10
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 11
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 12
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 13
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 14
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 15
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 16
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 17
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 18
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 19
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 20
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 21
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Beschreibung: dostawy materiałów chirurgicznych na zasadach określonych w SWZ i w załączniku nr 1 do SWZ - pakiet nr 22
Interne Kennung: Pakiet nr 22