2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podtlakový izolátor pro aseptickou přípravu a manipulaci s cytostatiky včetně zajištění záručních a pozáručních činností
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka 1 ks podtlakového izolátoru včetně příslušenství a souvisejících technologií, zajištění jejich záručních a pozáručních činností pro Nemocniční lékárnu zadavatele. Plnění bude probíhat na základě kupní a servisní smlouvy a za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: 186/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dále v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost po vybraném dodavateli požadovat, v průběhu platnosti a účinnosti kupní a servisní smlouvy, dodávky podtlakového izolátoru vč. příslušenství a zajištění pozáručního servisu, jež jsou předmětem plnění nabízeného vybraným účastníkem, a to nad rámec kusů a množství definovaném zadavatelem v zadávacích podmínkách, a to v souladu s podmínkami uvedenými v kupní a servisní smlouvě na dodávku zboží. Předmětná vyhrazená změna závazku může být využita zadavatelem z důvodu provozních a ekonomických potřeb zadavatele. Zadavatel předpokládá využití této vyhrazené změny závazku pro maximálně: - 1 ks podtlakového izolátoru vč. příslušenství v maximální hodnotě: 1.600.000,- Kč bez DPH - a pro zajištění pozáručních činností v maximální hodnotě 1.000.000,-- Kč bez DPH.