2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie gminy Jeleśnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny z wszystkich nieruchomości (posesji) oraz z miejsc publicznych na terenie Gminy Jeleśnia, z podziałem na dwie następujące części: Część zamówienia nr 1 – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Jeleśnia”; Część zamówienia nr 2 – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z miejsc publicznych położonych na terenie Gminy Jeleśnia”. W ramach część zamówienia nr 1, Wykonawca będzie wykonywał odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Jeleśnia, następujących rodzajów odpadów: a) papieru, b) tworzyw sztucznych, c) odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, d) metali, e) szkła, f) bioodpadów, g) popiołów (odbierany w kodzie ex 20 01 99), h) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. W ramach część zamówienia nr 2, Wykonawca będzie wykonywał odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z miejsc publicznych położonych na terenie Gminy Jeleśnia, tj. odpady zebrane na ścieżkach rowerowych, przy placach zabaw, boiskach sportowych, odpady zebrane na ścieżkach pieszych, z koszy ulicznych, przy ulicach, na przystankach – częstotliwość od poniedziałku do niedzieli ze szczególnym uwzględnieniem niedzieli; trasa drogi wojewódzkiej od przejścia granicznego w Korbielowie do Mutnego.
Interne Kennung: IF. 271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Jeleśnia
Beschreibung: 1. Część zamówienia nr 1 – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Jeleśnia”; 2. W ramach część zamówienia nr 1, Wykonawca będzie wykonywał odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe z terenu Gminy Jeleśnia, następujących rodzajów odpadów: a) papieru, b) tworzyw sztucznych, c) odpadów opakowaniowych wielomateriałowych, d) metali, e) szkła, f) bioodpadów, g) popiołów (odbierany w kodzie ex 20 01 99), h) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych. Dalsze zapisy w SWZ.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z miejsc publicznych położonych na terenie Gminy Jeleśnia
Beschreibung: 1. Część zamówienia nr 2 – „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z miejsc publicznych położonych na terenie Gminy Jeleśnia”. 2. W ramach część zamówienia nr 2, Wykonawca będzie wykonywał odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z miejsc publicznych położonych na terenie Gminy Jeleśnia, tj. odpady zebrane na ścieżkach rowerowych, przy placach zabaw, boiskach sportowych, odpady zebrane na ścieżkach pieszych, z koszy ulicznych, przy ulicach, na przystankach – częstotliwość od poniedziałku do niedzieli ze szczególnym uwzględnieniem niedzieli; trasa drogi wojewódzkiej od przejścia granicznego w Korbielowie do Mutnego.
Interne Kennung: Część zamówienia nr 2