2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości i porządku terenów zewnętrznych położonych w rejonie ulic Mikołaja Kopernika, Śniadeckich oraz Grzegórzeckiej w Krakowie, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o. i Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie
Beschreibung: 1.Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy świadczenia usług w zakresie kompleksowego utrzymania czystości i porządku terenów zewnętrznych położonych w rejonie ulic Mikołaja Kopernika, Śniadeckich oraz Grzegórzeckiej w Krakowie, na potrzeby Agencji Rozwoju Miasta Krakowa Sp. z o.o. i Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie. 1.1 Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 1.2 Zamawiający informuje, iż niżej wskazane budynki zlokalizowane na terenie Zespołu urbanistyczno-architektonicznego dz. Wesoła, A-650 objętym przedmiotem zamówienia wpisane są do: a) Rejestru Zabytków: - ul. Kopernika 15, A-1014, - ul. Kopernika 17, A-1078, - ul. Kopernika 17a – [A-1541/M] - Kościół Niepokalanego Poczęcia NPM (pokarmelicki), ul. Kopernika 19, A-78 - ul. Kopernika 19, A-1006, - ul. Kopernika 21, A-1005, - ul. Kopernika 21a, A-1072, b) Gminnej Ewidencji Zabytków: - ul. Kopernika 15A, Lp. 2481, -Śniadeckich 5, Lp. 5445. c) pozostałe budynki tj.: Kopernika 21B, Kopernika 19A, Śniadeckich 3, Kopernika 15B nie są objęte wpisami do Rejestru Zabytków i Gminnej Ewidencji Zabytków. 1.3 Łączna powierzchnia przeznaczona do utrzymania czystości i porządku terenów zewnętrznych wynosi 9,15 ha, w tym: a) 3,5 ha – powierzchnia ciągów komunikacyjnych i utwardzonych, b) 1,61 ha – powierzchnie dachów, c) 4,04 ha – powierzchnie zielone i inne nieutwardzone przy czym: 1.3.1 8,9766 ha w tym: 1) 3,4427 ha – powierzchnia ciągów komunikacyjnych i utwardzonych, 2) 1,5687 ha – powierzchnie dachów, 3) 3,9652 ha – powierzchnie zielone i inne nieutwardzone, w zakresie działek będących w dyspozycji Zamawiającego, tj. ARMK Sp. z o.o. w Krakowie: nr 12/41, 12/42, 12/2, 12/21, 12/22, 12/23/ 12/24, 12/25, 12/26, 12/28, 12/29, 12/30, 12/32, 12/33, 12/34, 12/35, 12/36, 12/37,12/38, 12/39,12/40, obr. 52 dla budynków (wskazane części zewnętrzne oraz teren wokół): ul. Kopernika 15, 15A, 15B, 17, 17A, 19, 19A, 21, 21A, 21B, ul. Śniadeckich 3, 5, ul. Grzegórzecka 18. 1.3.2 0,1734 ha w tym: 1) 0,0573 ha – powierzchnia ciągów komunikacyjnych i utwardzonych, 2) 0,0413 ha – powierzchnie dachów, 3) 0,0748 ha – powierzchnie zielone i inne nieutwardzone, w zakresie działek będących w dyspozycji Małopolskiego Instytutu Kultury w Krakowie, w zakresie działki MIK w Krakowie: nr 12/43, obr. 52. wraz z budynkiem oraz terenem wokół ul. Kopernika 15A. 1.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym między innymi jego zakres, sposób realizacji i wymagania z tym związane, został przedstawiony w Załączniku 1 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców. 2. Pozostałe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia są zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: ARMK 72.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001