726089-2023 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Osiek Mały oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Osiek Mały oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i zebranych selektywnie z terenu Gminy Osiek Mały w tym: - odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie ) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Osiek Mały, na których zamieszkują mieszkańcy, - odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie ) odpadów komunalnych selektywnie zebranych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 31 w Osieku Małym. Usługa odbioru i zagospodarowania odebranych odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zbieranych z terenu Gminy Osiek Mały realizowana w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( Dz. U z 2023 r. poz. 1469), zapisami aktualnego Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego z załącznikami oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Osiek Mały. Zakres prac obejmuje: 1. Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Osiek Mały, według podziału na następujące frakcje: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zebrane odpady komunalne: -papier (w workach koloru niebieskiego, oznaczonych napisem „Papier”), -tworzywa sztuczne, metale i odpady opakowaniowe wielomateriałowe (w workach koloru żółtego, oznaczonych napisem „Metale i tworzywa sztuczne”), -szkło bezbarwne i kolorowe, w tym odpady opakowaniowe ze szkła (w workach koloru zielonego, oznaczonych napisem „Szkło”), -bioodpady (w workach koloru brązowego, oznaczonych napisem „Bio”), -popiół (pojemnik odpowiednio oznakowany- POPIÓŁ). 2. wyposażenie nieruchomości i PSZOK-u w wymagane przez Zamawiającego ilości i rodzaje pojemników i worków. 3. odbieranie i zagospodarowanie odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (dalej PSZOK-u) pochodzących z gospodarstw domowych: a) papier, b) tworzywa sztuczne, c) szkło, d) metale, e) odpady opakowaniowe wielomateriałowe, f) bioodpady, g) przeterminowane leki i chemikalia, h) odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki, i) zużyte baterie i akumulatory, j) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, k) meble i inne odpady wielkogabarytowe, l) zużyte opony, m) odpady budowlane i rozbiórkowe n) odpady tekstyliów i odzieży.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe świadczenie usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zmieszanych i zebranych selektywnie z terenu Gminy Osiek Mały w tym: - odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie ) wskazanych w opisie zamówienia odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na terenie Gminy Osiek Mały, na których zamieszkują mieszkańcy, - odbieranie i zagospodarowanie (odzysk lub unieszkodliwianie ) odpadów komunalnych selektywnie zebranych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego przy ul. Łąkowej 31 w Osieku Małym. Usługa odbioru i zagospodarowania odebranych odpadów komunalnych zmieszanych i selektywnie zbieranych z terenu Gminy Osiek Mały realizowana w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( Dz. U z 2023 r. poz. 1469), zapisami aktualnego Wojewódzkiego Planu Gospodarki Odpadami dla Województwa Wielkopolskiego z załącznikami oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Osiek Mały.
Interne Kennung: ZP.271.8.2023
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen