726090-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – „Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do wysokości 20.000.000,00 PLN na pokrycie planowanego deficytu”.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu do wysokości 20.000.000,00 PLN na pokrycie planowanego deficytu”.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa długoterminowego kredytu bankowego do wysokości 20.000.000 PLN (słownie złotych: dwadzieścia milionów złotych 00/100) z przeznaczeniem na pokrycie planowanego deficytu budżetu zgodnie z Uchwałą nr XVIII/179/2025 Rady Miejskiej Rumi oraz zgodnie z Uchwałą nr XVIII/181/2025 Rady Miejskiej Rumi z dnia 26 czerwca 2025 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień