726116-2023 - Wettbewerb
Polen – Feste Brennstoffe – „Dostawa paliw płynnych oraz dodatku do oleju napędowego na potrzeby Spółki Komunalnej Wschowa Sp. z o.o. w roku 2024”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa paliw płynnych oraz dodatku do oleju napędowego na potrzeby Spółki Komunalnej Wschowa Sp. z o.o. w roku 2024”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych oraz dodatku do oleju napędowego na potrzeby Spółki Komunalnej Wschowa Sp. z o.o. przez okres 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Interne Kennung: ZPSK.03.I.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09110000 Feste Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa oleju napędowego Ekodiesel ON do zbiornika Zamawiającego”
Beschreibung: „Sukcesywna dostawa oleju napędowego Ekodiesel ON do zbiornika Zamawiającego” - szacunkowa ilość 140 000 l (dm3) - do zbiornika paliwa o pojemności 5000 l znajdującego się we Wschowie, przy ul. Kazimierza Wielkiego 24 (teren Oczyszczalni Ścieków), stanowiącego własność Zamawiającego;
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 4. Prawo Opcji: 1) Zarówno dla Części 1 zamówienia, jak i dla Części 2 niniejszego zamówienia, Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Realizacja prawa opcji polegać będzie na zwiększeniu ilości zamówienia podstawowego w zakresie do 30 % wartości zamówienia (prawo opcji może objąć każdy z rodzajów paliwa będącego przedmiotem zamówienia). Chęć skorzystania z prawa opcji nie będzie wymagać zawarcia aneksu do umowy, odbywać się będzie w oparciu o skierowanie do Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej. 2) Prawo opcji oznacza, że Zamawiający na pewno zakupi podstawowy zakres przedmiotu zamówienia, na podstawie ceny podstawowego zakresu przedmiotu zamówienia określonej w ofercie Wykonawcy, zaś paliwo objęte prawem opcji zostanie zakupiony w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: a) prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach jak zamówienie podstawowe; b) wykaz paliwa objętego prawem opcji oraz ceny jednostkowe brutto określać będzie Formularz cenowy, stanowiący załącznik nr 2a dla Części 1 i nr 2b dla Części 2 zamówienia; c) o zamiarze skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym oświadczeniem. 3) Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nie skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – „Sukcesywna dostawa paliw płynnych oraz dodatku do oleju napędowego do pojazdów oraz kanistrów Spółki Komunalnej”.
Beschreibung: 2) Część 2 – „Sukcesywna dostawa paliw płynnych oraz dodatku do oleju napędowego do pojazdów oraz kanistrów Spółki Komunalnej”. a) benzyna bezołowiowa 95 w planowanej ilości l; b) olej napędowy ON w planowanej ilości 800 l; c) dodatek do oleju napędowego, z dystrybutora w planowanej ilości 1 100 l.
Interne Kennung: Część II