2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa i konserwacja urządzeń zabawowych będących we władaniu Gminy Siemianowice Śląskie na potrzeby MOSiR "Pszczelnik" Dział Zieleni i Utrzymania Czystości w latach 2024-2025
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Prace związane z naprawą i konserwacją urządzeń zabawowych będących we władaniu Gminy Siemianowice Śląskie na potrzeby MOSiR "Pszczelnik" Dział Zieleni i Utrzymania Czystości w latach 2024-2025. 2. Zamówienie zostało podzielone na dwie (2) części. 3. Zastosowane przez Wykonawcę materiały do naprawy obiektów muszą posiadać odpowiednie certyfikaty dopuszczające do stosowania zgodnie z obowiązującymi normami: PN-EN 1176, PN-EN 16630, PN-EN 14974 lub równoważnymi normami innych państw członkowskich Unii Europejskiej i Europejskiego obszaru Gospodarczego, oraz Wykonawca udzieli Zamawiającemu co najmniej 12 miesięcy gwarancji na zastosowane materiały oraz prace. 4. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Dokumentacji, w tym w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Dodatek 6a do SWZ. 5. W okresie gwarancji materiałów oraz, o których mowa w pkt. 3, Wykonawca będzie zobowiązany do niezwłocznego przystąpienia do usuwania stwierdzonych wad, w terminie nie dłuższym niż 3 dni kalendarzowe od momentu ich stwierdzenia i doręczenia Wykonawcy wezwania do ich usunięcia. 6. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia bez wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę. Jeżeli wykonawca stwierdzi, że przedmiot zamówienia został opisany w sposób, o którym mowa w art. 99 ust.5 ustawy , tj. zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, a nie podano kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności, powinien zwrócić się do Zamawiającego o wskazanie, jakie kryteria będą stosowane w celu oceny równoważności. Jeżeli w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia, o który mowa w pkt 1.3.2 powyżej znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Użycie w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia danej normy, oceny technicznej, specyfikacji technicznych i systemu referencji technicznej ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego materiału/urządzenia/produktu. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. 8. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie uwzględnił wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, o których mowa art. 100 ust. 1 Pzp. 9. Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie określił wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 Pzp. 10. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy etykiety oraz nie wskazuje mających zastosowanie wymagań określonej etykiety, o których mowa w art. 104 Pzp. 11. Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych: Działając na podst. art. 19 ust.1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.), dalej „ustawa Pzp” oraz zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, ze zm.), dalej „RODO”, Zamawiający informuje, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest Zamawiający tj. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Pszczelnik” z siedzibą w Siemianowicach Śląskich przy ul. Park Pszczelnik 3, kod pocztowy 41 - 100 - szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zostały opisane w SWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego pod adresem: https://mosir-siemianowice.logintrade.net/zapytania_email,143835,ef92065bd3fdd89f35b0b4a0fa516ad2.html 12. Termin wykonania zamówienia: W odniesieniu do Części 1 i Części 2 Zamówienia - Wykonawca jest zobowiązany wykonać przedmiot zamówienia w terminie – 24 miesiące od dnia podpisania umowy. 13. Termin związania ofertą wynosi 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert, określonym w Rozdziale XVIII SWZ. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 03.03.2024 r. 14. Wykonawca do dnia podpisania umowy - w odniesieniu do Części 1 i Części 2 zobowiązany jest do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości stanowiącej 5% ceny całkowitej podanej w ofercie. Zabezpieczenie może być wnoszone według wyboru Wykonawcy w formach określonych w art. 450 ust. 1 – Pzp. Wybrany Wykonawca zobowiązany jest wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy przed zawarciem umowy. Zabezpieczenie należytego wykonania umowy winno zostać wniesione w PLN. Szczegółowe zapisy dotyczące zabezpieczenia należytego wykonania umowy, w tym warunki i termin zwrotu zabezpieczenia należytego wykonania umowy określone zostały w projektowanych postanowieniach umownych (odpowiednio Dodatek nr 6a do SWZ- w odniesieniu do Części 1 i Dodatek nr 6b do SWZ- w odniesieniu do Części 2). Szczegółowe informacje dotyczące należytego wykonania umowy zostały opisane w SWZ opublikowanym na stronie internetowej Zamawiającego pod adresem: https://mosir-siemianowice.logintrade.net/zapytania_email,143835,ef92065bd3fdd89f35b0b4a0fa516ad2.html
Interne Kennung: 3210.4/5/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 42924720 Dekontaminationseinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Część 1: Utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów rekreacyjnych w odniesieniu do Rejonu I na obszarze gminy Siemianowice Śląskie w latach 2024-2025
Beschreibung: Część 1: Utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów rekreacyjnych w odniesieniu do Rejonu I na obszarze gminy Siemianowice Śląskie w latach 2024-2025 Przedmiotem Zamówienia jest utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów rekreacyjnych w odniesieniu do Rejonu I na obszarze gminy Siemianowice Śląskie w latach 2024-2025, obejmujące w szczególności: a) dokonanie przeglądu technicznego urządzeń, b) bieżącym utrzymaniu czystości i porządku w odniesieniu do obiektów, c) dokonaniu kontroli funkcjonalnej miesięcznej, d) konserwacji urządzeń zabawowych i rekreacyjnych, e) utrzymanie wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych zgodnie z wymogami norm bezpieczeństwa, f) koszenie terenów obiektów porośniętych trawą, g) utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów w bieżącej sprawności technicznej, h) zabezpieczenie awarii występujących na terenie obiektów, i) naprawa urządzeń lub ich części, j) zagospodarowanie odpadów pozostałych z wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Dodatek nr 4a - Formularz cenowy Rejon I - w odniesieniu do Części 1 b) Dodatek nr 5a – Wymagania dotyczące Rejonu I – w odniesieniu do Części 1 c) Dodatek nr 6a – Projektowane postanowienia Umowy Rejon I – w odniesieniu do Części 1 d) Dodatek nr 7a – Zestawienie i lokalizacja obiektów Rejon I - w odniesieniu do Części 1 e) Dodatek nr 8a – Planowany zakres prac Rejon I – w odniesieniu do Części 1 - zwane dalej łącznie, jako Dokumentacja Szczegółowe informacje znajdują się w SWZ dostępnym w całości na stronie internetowej: https://mosir-siemianowice.logintrade.net/zapytania_email,143835,ef92065bd3fdd89f35b0b4a0fa516ad2.html
Interne Kennung: 3210.4/5/2023 Część 1
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen, 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten, 42924720 Dekontaminationseinrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Część 2: Utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów rekreacyjnych w odniesieniu do Rejonu II na obszarze gminy Siemianowice Śląskie w latach 2024-2025
Beschreibung: Część 2: Utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów rekreacyjnych w odniesieniu do Rejonu II na obszarze gminy Siemianowice Śląskie w latach 2024-2025 Przedmiotem Zamówienia jest utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów rekreacyjnych w odniesieniu do Rejonu II na obszarze gminy Siemianowice Śląskie w latach 2024-2025, obejmujące w szczególności: a) dokonanie przeglądu technicznego urządzeń, b) bieżącym utrzymaniu czystości i porządku w odniesieniu do obiektów, c) dokonaniu kontroli funkcjonalnej miesięcznej, d) konserwacji urządzeń zabawowych i rekreacyjnych, e) utrzymanie wyposażenia placów zabaw i terenów rekreacyjnych zgodnie z wymogami norm bezpieczeństwa, f) koszenie terenów obiektów porośniętych trawą, g) utrzymanie urządzeń znajdujących się na terenie obiektów w bieżącej sprawności technicznej, h) zabezpieczenie awarii występujących na terenie obiektów, i) naprawa urządzeń lub ich części, j) zagospodarowanie odpadów pozostałych z wykonywanych prac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: a) Dodatek nr 4b - Formularz cenowy Rejon II - w odniesieniu do Części 2 b) Dodatek nr 5b – Wymagania dotyczące Rejonu II – w odniesieniu do Części 2 c) Dodatek nr 6b – Projektowane postanowienia Umowy Rejon II – w odniesieniu do Części 2 d) Dodatek nr 7b – Zestawienie i lokalizacja obiektów Rejon II - w odniesieniu do Części 2 e) Dodatek nr 8b – Planowany zakres prac Rejon II – w odniesieniu do Części 2 - zwane dalej łącznie, jako Dokumentacja Szczegółowe informacje znajdują się w SWZ dostępnym w całości na stronie internetowej: https://mosirsiemianowice.logintrade.net/zapytania_email,143835,ef92065bd3fdd89f35b0b4a0fa516ad2.html
Interne Kennung: 3210.4/5/2023 Część 2