726152-2023 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: De Opdracht betreft het uitvoeren van regulier schoonmaakonderhoud, specialistisch vloeronderhoud, de glasbewassing, extra werkzaamheden en het leveren van sanitaire verbruiksmiddelen op onderstaande VO-locatie en op het bestuursbureau van SCO Delft. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: 2023/1128ML
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: drie (3) keer één (1) jaar