See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zakup subskrypcji na licencje oprogramowania webMethods na okres 36 miesięcy”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup subskrypcji na licencje oprogramowania webMethods na okres 36 miesięcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do Umowy, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 646998-2025
Interne Kennung: PBI.240.2751.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34620000 Schienenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0005