2. Verfahren
Verfahren
Titel: Collectieve energievoorziening ten behoeve van gebiedsontwikkeling Galgeriet
Beschreibung: Concessieopdracht voor het ontwerpen, realiseren, financieren, beheren en onderhouden en exploiteren van een Collectieve energievoorziening (WKO, TEO) t.b.v. project Galgeriet, gemeente Waterland. Ongeveer 700 woningen + 5.000 m2 bvo, zie verder Aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65400000 Andere Energieversorgungsquellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44161000 Pipelines, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Collectieve energievoorziening t.b.v. gebiedsontwikkeling Galgeriet
Beschreibung: Zie Aanbestedingsleidraad. Zie opdrachtomschrijving Aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie Aanbestedingsleidraad, o.a. paragraaf 2.10.