726234-2025 - Wettbewerb
Polen – Verwaltung von Müllhalden – Usługa rozdrabniania odpadów komunalnych i wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 przyjmowanych w instalacji Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rozdrabniania odpadów komunalnych i wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 przyjmowanych w instalacji Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług rozdrabniania odpadów komunalnych i wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 przyjmowanych w Instalacji Komunalnej Przedsiębiorstw Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. Szczegółowy zakres zamówienia znajduje w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 3 - Projekt umowy
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług rozdrabniania odpadów komunalnych i wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07 przyjmowanych w Instalacji Komunalnej Przedsiębiorstw Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o. Szczegółowy zakres zamówienia znajduje w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 4 - Projekt umowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości przedmiotu zamówienia (bez potrzeby wprowadzania aneksu do umowy dotyczącego wielkości zamówienia) a Wykonawca nie będzie rościł pretensji z tego tytułu. Zamawiający oszacował ilość usług, które mogą być zmniejszone w zależności od zapotrzebowania o 50% wysokości kwoty umownej (prawo opcji).