See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UPT·VZ-20-14: Zavedení dynamického nákupního systému pro IT vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky IT vybavení. DNS je rozdělen na dvě kategorie. Typické položky předmětu plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou vymezeny v orientační klasifikací pro konkretní kategorie.
Vorherige Bekanntmachung: 46285-2020
Interne Kennung: DNS02
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213000 Personalcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237300 Computerbedarf, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 48820000 Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 31682530 Notstromversorgungsaggregate
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie A - Osobní počítače a periferie
Beschreibung: V této kategorii předpokládáme nákup osobních počítačů, notebooků, monitorů, tiskáren, dokovacích stanic, externích disků a obecně dalších IT zařízení schopných, na rozdíl od IT komponent - viz dále, požadované činnosti bez další montáže.
Interne Kennung: DNS02-A-3/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30231300 Bildschirme, 30232100 Drucker und Plotter, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 30237300 Computerbedarf
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie B - Prvky síťové infrastruktury
Beschreibung: V této kategorii předpokládáme nákup směrovačů, síťových přepínačů, Wi-Fi přístupových bodů a jejich řídicích jednotek, serverů, diskových polí atd., včetně příslušného servisu zajišťujícího trvalou provozuschopnost sítě vatel zavádí dynamický nákupní systém pro nákup IT zařízení.
Interne Kennung: DNS02-B-3/2025
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 48820000 Server, 30233100 Computerspeichereinheiten, 31682530 Notstromversorgungsaggregate