See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DYNAMICKÝ NÁKUPNÍ SYSTÉM NA SLUŽBY A DODÁVKY V OBLASTI LESNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je zavedení DNS. Předmětem tohoto dynamického nákupního systému jsou služby a dodávky v oblasti lesního hospodářství pro zadavatele. Cílem zadavatele je disponovat širokým okruhem dodavatelů, kteří budou vyzýváni k podávání nabídek na realizaci jednotlivých dílčích veřejných zakázek a zajistit tak po dobu trvání DNS průběžné zadávání veřejných zakázek služby a dodávky v oblasti lesního hospodářství. DNS je rozdělen do kategorií ve smyslu ustanovení § 138 odst. 1 ZZVZ.
Interne Kennung: CN/115/CN/24
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77341000 Baumschnitt, 77210000 Holzgewinnung, 03452000 Bäume, 03451100 Setzlinge, 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Kategorie VI: dodávka spotřebního materiálu
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou dodávky spotřebního materiálu.
Interne Kennung: Kategorie VI
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03400000 Erzeugnisse der Forst- und Holzwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24450000 Agrochemische Erzeugnisse, 24000000 Chemische Erzeugnisse, 24457000 Fungizide, 24453000 Herbizide, 24452000 Insektizide, 24456000 Rodentizide, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 44164000 Ummantelungen und Verrohrungen, 34928200 Zäune, 44800000 Anstrichfarben, Lacke und Mastixharze, 44423000 Diverse Artikel
Los: LOT-0005
Titel: Kategorie V: dodávka sazenic
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou dodávky sazenic.
Interne Kennung: Kategorie V
Haupteinstufung (cpv): 03452000 Bäume
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03451100 Setzlinge, 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie IV: těžební služby a přibližování harvestorové
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou těžební služby a přibližování harvestorové.
Interne Kennung: Kategorie IV
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie III: těžební služby a přibližování neharvestorové ruční
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou těžební služby a přibližování neharvestorové, ruční.
Interne Kennung: Kategorie III
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie II: pěstební služby strojní
Beschreibung: Předmětem této kategorie jsou pěstební služby strojní.
Interne Kennung: Kategorie II
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211600 Aussaat von Baumsamen