See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie sport- en speelterrein
Beschreibung: Inlichtingen i.v.m. dit bestek kunnen verkregen worden bij: Naam: De heer Steven Jacobs Adres: Beleidscoördinator Grondgebiedzaken, Stad Halen, Markt 14 te 3545 Halen Telefoon: 013 61 81 25 E-mail: steven.jacobs@halen.be Hoofdvoorwerp opdracht is LEVERING: CPV Code: Leveren en plaatsen van speeltoestellen CPV CODE 37535200-9/ SPEELTUINUITRUSTING én CPV CODE 43325000-7/UITRUSTING VOOR PARKEN EN SPEELPLAATSEN Opdracht opgedeeld in percelen De aanbestedende overheid heeft het recht om slechts enkele percelen te gunnen en eventueel te besluiten om de andere percelen op te nemen in één of meer nieuwe opdrachten die desnoods op een andere wijze zullen geplaatst worden. De inschrijver mag een offerte indienen voor alle percelen (artikel 58, § 1, vierde lid, Overheidsopdrachtenwet 2016 die de aanbestedende overheid oplegt om in de aankondiging van een opdracht te vermelden of offertes mogen worden ingediend voor één, meer of alle percelen. De aanbestedende overheid mag met andere woorden opteren voor een beperking van het aantal percelen waarvoor een inschrijver een offerte mag indienen.) Het is verboden om de offerte aan te vullen met verbeteringsvoorstellen die de inschrijver per perceel toestaat in geval van samenvoeging van bepaalde percelen waarvoor een offerte wordt ingediend.
Interne Kennung: PPP02W-796/4036/TD-2024796
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ontwerp & aanleg skatepark
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III. I. Skatepark
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45112723 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Spielplätze
Los: LOT-0002
Titel: Leveren & plaatsen speeltoestellen
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III.2 Speeltoestellen
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen, 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Los: LOT-0003
Titel: Grondwerken
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III.3 de grondwerken
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Leveren en plaatsen van een prieel
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III.4 Prieel
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Los: LOT-0005
Titel: Aanleg van paden
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III.5 Paden
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Leveren en plaatsen van vlonders
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III.6 Vlonders
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Leveren van beplanting
Beschreibung: Bestek: TD-2024 796 III. Technische bepalingen III.7 Beplanting
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8 (Leveren & plaatsen van zitbanken)
Beschreibung: Perceel 8 (Leveren & plaatsen van zitbanken)
Interne Kennung: 8