726371-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Bauarbeiten für Sportanlagen – Sportpaleis
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sportpaleis
Beschreibung: De opdracht betreft nieuwbouw van het Sportpaleis te Alkmaar. De gemeente Alkmaar ontwikkelt een nieuw sportcomplex met een indoor wielerbaan ter vervanging van het huidige Sportpaleis Alkmaar. De opdracht betreft op hoofdlijnen: -Het uitvoeren van de voor de realisatie van het project benodigde ontwerp- en advieswerkzaamheden; -Het aanvragen en verkrijgen van de benodigde vergunningen en ontheffingen, waaronder buitenplanse omgevingsplanaktivi-teit; -Het realiseren van de nieuwbouw; -Sloop huidig sportcomplex; -Terreininrichting; -Onderhoudstermijn en actieve nazorg van 24 maanden; -Optimalisatie energieverbruik over een periode van 24 maanden.
Interne Kennung: PRJ-2500157
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt gekozen voor het volgen van een Niet-Openbare aanbestedingsprocedure. De transactiekosten voor zowel de gemeente als voor de inschrijvende partijen zijn proportioneel bij de keuze voor een Niet-Openbare procedure. Bij complexe opdrachten kan de niet-openbare procedure helpen om een zorgvuldige selectie te maken en de beste partij te kiezen. Omdat alleen geselecteerde partijen mogen deelnemen, is er minder concurrentie dan bij een openbare procedure. Daarnaast stelt de niet-openbare procedure inschrijvers in staat zich te concentreren op specifieke opdrachten waarvoor ze zijn uitgenodigd. Er wordt van de markt een behoorlijke inspanning verwacht in de inschrijvingsfase.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Nieuwbouw Sportpaleis Alkmaar
Beschreibung: De opdracht betreft nieuwbouw van een nieuw sportcomplex in Alkmaar met een indoor wielerbaan ter vervanging van het huidige Sportpaleis.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden