726380-2023 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Beratungsdienste im Bereich Wirtschaftsförderung – Directeur Stichting TKI ICT
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Directeur Stichting TKI ICT
Beschreibung: Overeenkomst van een jaar, na afloop telkens met een jaar te verlengen, voor de directeursfunctie van Stichting TKI ICT. Opdrachtwaarde is circa 180.000 EUR per jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79411100 Beratungsdienste im Bereich Wirtschaftsförderung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Overeenkomst met directeur TKI ICT
Beschreibung: Overeenkomst voor een jaar (daarna telkens met een jaar te verlengen) ten behoeve van de directeursfunctie van Stichting TKI ICT.
Interne Kennung: 1