2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej dla gminy Miasto Sieradz w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej, obejmująca dostawę wraz z usługą świadczenia jej przesyłu, w okresie od dnia 01.01.2026 r. do dnia 31.12.2027 r. dla obiektów administrowanych przez Zamawiającego oraz jego jednostki organizacyjne (zwanych dalej Odbiorcami). 2. Zapotrzebowanie Zamawiającego na dostawę energii elektrycznej w latach 2026-2027 do punktów poboru energii elektrycznej Zamawiającego (zwanych dalej PPE) oszacowano na poziomie 5.654,80 MWh, w tym odpowiednio: a) w 2026 r. w ilości 2.827,40 MWh w okresie kolejnych 12 miesięcy dla potrzeb zasilenia 219 PPE zlokalizowanych w obiektach nadzorowanych przez 8 jednostek organizacyjnych Zamawiającego, b) w 2027 r. w ilości 2.827,40 MWh w okresie kolejnych 12 miesięcy dla potrzeb zasilenia 219 PPE zlokalizowanych w obiektach nadzorowanych przez 8 jednostek organizacyjnych Zamawiającego.
Interne Kennung: WIZ-Z.271.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001