See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu kwaterunkowego (biurowy, koszarowy, polowy)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na następujące części: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego, część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego, część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego,
Vorherige Bekanntmachung: 426165-2025
Interne Kennung: 42/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część I - zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego
Beschreibung: Zakup sprzętu kwaterunkowego biurowego
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji dla części I oraz części II. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez jednorazowe zamówienie całości/części zakresu lub poprzez sukcesywne zamawianie części zakresu opcjonalnego. Dostawy przedmiotu umowy w ramach opcji będą dostarczane do magazynu RZI Szczecin mieszczącego się przy ul. Ostrawickiej 16 w Szczecinie. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następujących wyrobów: 1) dla części I: - Krzesło obrotowe na metalowej podstawie z regulowanym podnoszeniem – wyściełane, w wariancie podstawowym (oznaczenie katalogowe: WP1-16) - w ilości do 150 sztuk, Szafa ubraniowa drewniana 2-drzwiowa (oznaczenie katalogowe: WP1-58) - w ilości do 50 sztuk
Los: LOT-0002
Titel: część II - zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego
Beschreibung: Zakup sprzętu kwaterunkowego koszarowego
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji dla części I oraz części II. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji poprzez jednorazowe zamówienie całości/części zakresu lub poprzez sukcesywne zamawianie części zakresu opcjonalnego. Dostawy przedmiotu umowy w ramach opcji będą dostarczane do magazynu RZI Szczecin mieszczącego się przy ul. Ostrawickiej 16 w Szczecinie. Prawem opcji objęte jest nabycie (zakup) w zależności od bieżących potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych następujących wyrobów: 2) dla części II: - Regał metalowy (oznaczenie katalogowe: WP2-7) - w ilości do 50 sztuk; - Stojak na broń (oznaczenie katalogowe: WP2-31) - w ilości do 30 sztuk; - Szafa na odzież metalowa (oznaczenie katalogowe: WP2-34) - w ilości do 100 sztuk.
Los: LOT-0003
Titel: część III - zakup sprzętu kwaterunkowego polowego
Beschreibung: Zakup sprzętu kwaterunkowego polowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522520 Feldbetten