2. Verfahren
Verfahren
Titel: LEASING OPERACYJNY fabrycznie nowego POJAZDU o DMC do 26t do czyszczenia kanałów sanitarnych z zabudową ssąco-ciśnieniową z odzyskiem wody na podwoziu samochodu ciężarowego na okres 60 miesięcy z możliwością wykupu
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest leasing operacyjny na okres 60 miesięcy z możliwością wykupu fabrycznie nowego pojazdu z zabudową ssąco-ciśnieniową z odzyskiem wody na podwoziu samochodu ciężarowego do czyszczenia kanałów sanitarnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w Rozdziale III SWZ.
Interne Kennung: PZP.262.44.2025.RZM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest leasing operacyjny na okres 60 miesięcy z możliwością wykupu fabrycznie nowego pojazdu z zabudową ssąco-ciśnieniową z odzyskiem wody na podwoziu samochodu ciężarowego do czyszczenia kanałów sanitarnych.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak