See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Zakup i modernizacja infrastruktury sieciowej
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 5 (pięć) części: 1) Część I: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 1. Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z wymaganymi Licencjami oprogramowania, o ile mają zastosowanie: - brzegowe urządzenie bezpieczeństwa (TYP1) - 14 sztuk, - przełącznik LAN (TYP2) - 15 sztuk. 2) Część II: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 2. Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z wymaganymi Licencjami oprogramowania, o ile mają zastosowanie: - przełącznik sieciowy (TYP1) - 6 sztuk, - przełącznik sieciowy (TYP2) - 2 sztuki, - osprzęt optyczny oraz okablowanie w ilościach wyspecyfikowanych w OPZ. 3) Część III: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 3. Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z wymaganymi Licencjami oprogramowania, o ile mają zastosowanie: a) w ramach zamówienia podstawowego dostawa Urządzeń wraz z Licencjami, o ile mają zastosowanie: - przełącznik 24 porty PoE+ - 35 sztuk, - przełącznik 48 porty PoE+ - 55 sztuk; b) w ramach prawa opcji, na zasadach określonych w § 2 wzoru umowy, dostawa Urządzeń wraz z Licencjami, o ile mają zastosowanie w dowolnej ilości, jednak nie więcej niż maksymalnie: - przełącznik 24 porty PoE+ - 35 sztuk, - przełącznik 48 porty PoE+ - 55 sztuk. 4) Część IV: Wymiana urządzeń sieciowych dostępowych w infrastrukturze ITS Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z ich instalacją i wdrożeniem oraz wymaganymi Licencjami, w szczególności (w podziale na etapy): a) Etap I - dostawa Urządzeń, tj. przełącznik sieciowy – 220 sztuk, Licencji oraz osprzętu i okablowania - w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, b) Etap II - wykonanie prac instalacyjnych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych Urządzeń - w terminie 8 miesięcy od daty odbioru Urządzeń przez Zamawiającego, c) Etap III - dostarczenie dokumentacji powykonawczej dokonanej instalacji i wdrożenia Urządzeń – w terminie 1 miesiąca od daty zakończenia Etapu II. 5) Część V: Wymiana systemu Wi-Fi Mesh wraz z urządzeniami AP Dostawa Urządzeń sieciowych Wi-Fi wraz z ich instalacją i wdrożeniem oraz wymaganymi Licencjami, w szczególności (w podziale na etapy): a) Etap I - dostawa Urządzeń, tj. Urządzeń sieciowych Wi-Fi – 15 sztuk, Licencji - w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, b) Etap II - wykonanie modernizacji kontrolera Wi-Fi - w terminie 1 miesiąca od daty zawarcia umowy, c) Etap III - wykonanie prac instalacyjnych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych Urządzeń – w terminie 4 miesięcy od daty odbioru Urządzeń przez Zamawiającego, d) Etap IV - dostarczenie dokumentacji powykonawczej dokonanej instalacji i wdrożenia Urządzeń – w terminie 1 miesiąca od daty zakończenia Etapu III.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa skrócenia terminu: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp: Zamawiający wyznacza termin składania ofert któtszy o 5 dni niż termin określony w art. 138 ust. 1 w związku ze spełnieniem przesłanek określonych w art. 138 ust. 4 tj. składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 1.
Beschreibung: Część I: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 1. Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z wymaganymi Licencjami oprogramowania, o ile mają zastosowanie: - brzegowe urządzenie bezpieczeństwa (TYP1) - 14 sztuk, - przełącznik LAN (TYP2) - 15 sztuk.
Los: LOT-0002
Titel: Część II: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 2.
Beschreibung: Część II: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 2. Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z wymaganymi Licencjami oprogramowania, o ile mają zastosowanie: - przełącznik sieciowy (TYP1) - 6 sztuk, - przełącznik sieciowy (TYP2) - 2 sztuki, - osprzęt optyczny oraz okablowanie w ilościach wyspecyfikowanych w OPZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 3.
Beschreibung: Część III: Zakup przełączników sieciowych w ramach modernizacji sieci nr 3. Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z wymaganymi Licencjami oprogramowania, o ile mają zastosowanie: a) w ramach zamówienia podstawowego dostawa Urządzeń wraz z Licencjami, o ile mają zastosowanie: - przełącznik 24 porty PoE+ - 35 sztuk, - przełącznik 48 porty PoE+ - 55 sztuk; b) w ramach prawa opcji, na zasadach określonych w § 2 wzoru umowy, dostawa Urządzeń wraz z Licencjami, o ile mają zastosowanie w dowolnej ilości, jednak nie więcej niż maksymalnie: - przełącznik 24 porty PoE+ - 35 sztuk, - przełącznik 48 porty PoE+ - 55 sztuk.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV: Wymiana urządzeń sieciowych dostępowych w infrastrukturze ITS
Beschreibung: Część IV: Wymiana urządzeń sieciowych dostępowych w infrastrukturze ITS Dostawa Urządzeń sieciowych wraz z ich instalacją i wdrożeniem oraz wymaganymi Licencjami, w szczególności (w podziale na etapy): a) Etap I - dostawa Urządzeń, tj. przełącznik sieciowy – 220 sztuk, Licencji oraz osprzętu i okablowania - w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, b) Etap II - wykonanie prac instalacyjnych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych Urządzeń - w terminie 8 miesięcy od daty odbioru Urządzeń przez Zamawiającego, c) Etap III - dostarczenie dokumentacji powykonawczej dokonanej instalacji i wdrożenia Urządzeń – w terminie 1 miesiąca od daty zakończenia Etapu II.
Los: LOT-0005
Titel: Część V: Wymiana systemu Wi-Fi Mesh wraz z urządzeniami AP
Beschreibung: Część V: Wymiana systemu Wi-Fi Mesh wraz z urządzeniami AP Dostawa Urządzeń sieciowych Wi-Fi wraz z ich instalacją i wdrożeniem oraz wymaganymi Licencjami, w szczególności (w podziale na etapy): a) Etap I - dostawa Urządzeń, tj. Urządzeń sieciowych Wi-Fi – 15 sztuk, Licencji - w terminie 1 miesiąca od dnia zawarcia umowy, b) Etap II - wykonanie modernizacji kontrolera Wi-Fi - w terminie 1 miesiąca od daty zawarcia umowy, c) Etap III - wykonanie prac instalacyjnych, wdrożeniowych i konfiguracyjnych Urządzeń – w terminie 4 miesięcy od daty odbioru Urządzeń przez Zamawiającego, d) Etap IV - dostarczenie dokumentacji powykonawczej dokonanej instalacji i wdrożenia Urządzeń – w terminie 1 miesiąca od daty zakończenia Etapu III.