See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Uitbating van het Fietspunt Genk - 2026
Beschreibung: Het Fietspunt Genk is gevestigd op twee plaatsen binnen Genk: - Aan het station (NMBS), Europalaan 37 te 3600 Genk; - Aan Campus Portavida, Welzijnscampus 11 bus 92 te 3600 Genk, aan de achterzijde van Sociaal Huis Portavida, bereikbaar via Weg naar As. De diensten worden beperkt tot het stedelijk grondgebied.
Interne Kennung: PPP0D3-5828/5737/2025-2637
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98390000 Andere Dienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-2637_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (Zie bestek)