726756-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Dostawa 9 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa 9 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2026. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Zamawiający dopuszcza zgodnie z art. 91 ust.1 ustawy Pzp składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do jednej lub dwóch części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które może zostać udzielone zamówienie jednemu Wykonawcy. Oferty w każdej z części zamówienia będą badane i oceniane osobno tj.: 1) Część A – dostawa 5 sztuk ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem, 2) Część B – dostawa 4 sztuk ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem. 4. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: 1) dla części A zamówienia w Załączniku nr 1A do SWZ, 2) dla części B zamówienia w Załączniku nr 1B do SWZ. stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 5. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne KennungWL.2371.6.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść A - Dostawa 5 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2026. 3. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: 1) dla części A zamówienia w Załączniku nr 1A do SWZ, stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 4. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne KennungWL.2371.6.2025 - Część A
Menge5 Stück
LosLOT-0002
TitelCzęść B - Dostawa 4 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 9 szt. ciężkich samochodów ratownictwa technicznego z żurawiem o parametrach technicznych i wyposażeniu zgodnym z treścią specyfikacji. 2. Za fabrycznie nowy uznaje się pojazd nie eksploatowany. Rok produkcji minimum 2026. 3. Szczegółowa charakterystyka przedmiotu zamówienia znajduje się w „Opis przedmiotu zamówienia - Specyfikacja techniczna” tj.: 1) dla części B zamówienia w Załączniku nr 1B do SWZ, stanowiący „Minimalne wymagania dla ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z żurawiem”. Szczegółowe warunki realizacji określa załącznik nr 4 do SWZ „Projektowane postanowienia umowy”. 4. Minimalny okres gwarancji wynosi 24 miesiące.
Interne KennungWL.2371.6.2025 - Część B
Menge4 Stück