2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tractoren
Beschreibung: De Opdracht betreft het leveren van vier tractoren. Eén in 2025, twee in 2026 en één in 2029. Opdrachtnemer hoeft de te vervangen tractoren niet af te voeren. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne Kennung: Z/25/239562
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: N.v.t.