2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup dwóch stanowisk komputerowych OSINT w ramach realizacji programu EUAF 2024
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch stanowisk komputerowych OSINT. Jeden zestaw komputerowy składa się z: - stacji roboczej, - 2 szt. monitorów, - rutera z VPN, - systemu operacyjnego, - oprogramowania biurowego , - oprogramowania Antywirusowego z funkcją VPN; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres konfiguracji minimalnej zestawu komputerowego oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w: 1 Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załączniki Nr 2 do SWZ, który stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy 2 Projektowanych postanowieniach umowy – wzór umowy (zwany dalej wzorem umowy), stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ
Interne Kennung: ZP/26/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup dwóch stanowisk komputerowych OSINT. Jeden zestaw komputerowy składa się z: - stacji roboczej, - 2 szt. monitorów, - rutera z VPN, - systemu operacyjnego, - oprogramowania biurowego , - oprogramowania Antywirusowego z funkcją VPN; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zakres konfiguracji minimalnej zestawu komputerowego oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w: 1 Opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załączniki Nr 2 do SWZ, który stanowić będzie Załącznik nr 1 do umowy 2 Projektowanych postanowieniach umowy – wzór umowy (zwany dalej wzorem umowy), stanowiącym Załącznik nr 4 SWZ.