2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybudování digitální vysokokapacitní sítě v rámci NIO28 – Trnava - stavba
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je provedení dodávek materiálu, stavebních a instalačních prací dle soupisu prací, dodávek a služeb dle projektové dokumentace projektu „CZ.31.1.0/0.0/0.0/22_011/0004379“. Součástí předmětu plnění a nabídkové ceny je zejména: a) Zajištění ochrany stávajících i nových podzemních inženýrských sítí, včetně protokolu o jejich neporušitelnosti při jejich zpětném předání správcům. b) Dodávky, rozvedení a instalace pasivních prvků optické komunikační sítě, její zprovoznění včetně měřících protokolů. c) Vypracování dokumentace skutečného provedení. d) Zajištění veškerých dokladů požadovaných zákony a zadavatelem, předpisy, tj. předepsaných zkoušek, revizí (např. elektrického zařízení), atestů materiálů a výrobků, prohlášení o shodách, záručních listů apod. e) Zajištění všech zákonných podkladů a podmínek pro užívání stavby a jejich předložení příslušenému správnímu orgánu (§ 2i liniového zákona-LZ) (užívání) včetně získání povolení k užívání díla. Více viz Zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112100 Grabenaushub, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 32562000 Glasfaserkabel, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Stavba
Zusätzliche Einstufung (cpv): 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112100 Grabenaushub, 45231600 Bauarbeiten für Übertragungsnetz, 32562000 Glasfaserkabel, 32562300 Glasfaserkabel für die Datenübertragung, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 32420000 Netzausrüstung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo změny závazku, která spočívá v posunutí (změně) termínu ukončení Díla, stanoveného v příloze č. 3 ZD, a to o dobu reflektující případný posun ukončení celého projektu ze strany dotační autority.