2. Verfahren
Verfahren
Titel: Revitalizace víceúčelového sportovního areálu se zázemím a tribunou Rugby Club Tatra Smíchov
Beschreibung: Předmětem (základním účelem) veřejné zakázky je zajištění dodavatele stavebních prací pro výstavbu víceúčelového sportovního zařízení se zázemím a tribunou pro Rugby Club Tatra Smíchov umístěného na pozemcích parc. č. 4673/6, 4673/7, 4673/8, 4673/9 v katastrálním území Smíchov, obec Praha, a to formou design & build, kdy generální dodavatel zadavateli společně se stavebními pracemi poskytne rovněž související projektové a inženýrské činnosti, zejména zpracování příslušné projektové dokumentace. Zadavatel upozorňuje, že vybraný dodavatel bude v rámci realizace veřejné zakázky povinen spolupracovat s nájemcem sportovního areálu Rugby Club Tatra Smíchov, z.s., se sídlem Štefánikova 1/65, Smíchov, 150 00 Praha 5, IČO: 496 29 018, a to za účelem zajištění plynulého fungování vybraných částí areálu dotčených realizací veřejné zakázky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci a jejich přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45111100 Abbrucharbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Revitalizace areálu RTCS
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111100 Abbrucharbeiten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45212220 Bau von Mehrzweck-Sportanlagen, 45212221 Bauarbeiten für Sportplätze, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71246000 Festlegung und Aufstellung der für den Bau benötigten Mengen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros