See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odzieży roboczej dla pracowników Kancelarii Sejmu w latach 2025-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy do siedziby Zamawiającego (ul. Wiejska 4/6/8 w Warszawie) odzieży roboczej z materiałów będących własnością wykonawcy, według rodzaju, kroju oraz w ilościach wymienionych w dokumentach zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 456859-2025
Interne Kennung: BIT-II.3012.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222200 Anzüge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18232000 Röcke, 18234000 Hosen, 18235400 Westen, 18332000 Hemden, 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18333000 Polohemden
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: 1.Część A - kostiumy i spodnie damskie, garnitury i spodnie męskie oraz kamizelki kelnerskie wraz ze spodniami i spódnicami
Beschreibung: Dostawa kostiumów i spodni damskich, garniturów i spodni męskich oraz kamizelki kelnerskie wraz ze spodniami i spódnicami.
Interne Kennung: A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18232000 Röcke, 18234000 Hosen, 18235400 Westen
Los: LOT-0006
Titel: 2.Część B - bluzki koszulowe damskie i koszule męskie
Beschreibung: Dostawa bluzek koszulowych damskich i koszul męskich.
Interne Kennung: B
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18332000 Hemden
Los: LOT-0007
Titel: 3.Część C - spodnie bawełniane typu chinos
Beschreibung: Dostawa spodni bawełnianych typu chinos .
Interne Kennung: C
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18234000 Hosen
Los: LOT-0008
Titel: 4.Część D - spodnie bawełniane typu jeans
Beschreibung: Dostawa spodni bawełnianych typu jeans .
Interne Kennung: D
Los: LOT-0009
Titel: 5.Część E - odzież robocza dla personelu technicznego
Beschreibung: Dostawa odzieży roboczej dla personelu technicznego .
Interne Kennung: E
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18333000 Polohemden
Los: LOT-0010
Titel: 6.Część F - ubrania robocze typu szwedzkiego
Beschreibung: Dostawa ubrań roboczych typu szwedzkiego.
Interne Kennung: F
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18234000 Hosen
Los: LOT-0011
Titel: 7.Część G - odzież robocza dla personelu sprzątającego
Beschreibung: Dostawa odzieży roboczej dla personelu sprzątającego.
Interne Kennung: G
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör, 18234000 Hosen, 18232000 Röcke
Los: LOT-0012
Titel: 8.Część H - odzież robocza dla pracowników gastronomii
Beschreibung: Dostawa odzieży roboczej dla pracowników gastronomii.
Interne Kennung: H