727014-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstprogramme für Softwarepakete – Dostawa oprogramowania (platformy) do wyszukiwania informacji w ramach realizacji programu EUAF 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa oprogramowania (platformy) do wyszukiwania informacji w ramach realizacji programu EUAF 2024
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania (platformy) do wyszukiwania informacji tj. 1 licencji oprogramowania dla dwóch użytkowników na okres 1 roku z gwarancją, wsparciem i serwisem na co najmniej 12 miesięcy oraz szkoleniem dla 4 osób.
Interne KennungZP/25/2025/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
LosLOT-0001