727073-2023 - Planung
Polen – Rettungsdienste – Świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie
Beschreibung: Świadczenie usług w zakresie kompleksowej obsługi ratowniczej na obiektach Zarządu Obiektów Sportowych Sp. z o.o. w Koszalinie w podziale na 2 obiekty - Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie oraz Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3-5 w Koszalinie
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75252000 Rettungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kompleksowej obsługi ratowniczej w kompleksie Park Wodny Koszalin przy ul. Rekreacyjnej 14 w Koszalinie
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: ZAMAWIAJĄCY przewiduje wydłużenie terminu realizacji zadania podstawowego (realizowanego od 01.02.2024 r. do 31.01.2025 r.) o maksymalnie 3 miesiące w przypadku skorzystania z prawa opcji, które jest jednostronnym uprawnieniem ZAMAWIAJĄCEGO. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi poprzez złożenie przez ZAMAWIAJĄCEGO pisemnego oświadczenia woli na minimum 2 tygodnie przed końcem trwania umowy w jej zakresie podstawowym (tj. przed 31.01.2025 r.). Pisemne oświadczenie woli ZAMAWIAJĄCEGO, uruchamiające prawo opcji, musi zawierać: a) informację dotyczącą okresu, przez jaki prawo opcji będzie realizowane, nie dłuższego niż 3 miesiące, b) czytelny podpis kierownika obiektu, c) czytelny podpis osoby sprawującej funkcję Głównego Księgowego. W okresie realizacji opcji zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób rozliczania świadczonych usług pozostają bez zmian.
Los: LOT-0002
Titel: Usługi w zakresie ratownictwa wodnego w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3 – 5 w Koszalinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie kompleksowej obsługi ratowniczej w kompleksie Basen i Hala przy ul. Głowackiego 3-5 w Koszalinie
Interne Kennung: Część nr 2