See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Wzór umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ oraz Szczegółowa oferta cenowa, stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ, a także Zestawienie parametrów i wymagań granicznych, stanowiące załącznik nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 611007-2025
Interne Kennung: 20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696100 Reagenzien zur Blutgruppenbestimmung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa odczynników oraz asortymentu dodatkowego do badań immunohematologicznych wraz z dzierżawą analizatora immunohematologicznego z backupem dla SP ZOZ MSWiA w Szczecinie