2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie Emplacement Maasvlakte Zuid - bundel 1
Beschreibung: Het containervervoer in de Rotterdamse haven groeit. Het spoorgoederenvervoer van en naar de Maasvlakte, maar ook in Europoort en de Botlek zal in de komende jaren verder toenemen. Om aan deze groei te kunnen voldoen, investeren het Havenbedrijf Rotterdam (HbR), ProRail, het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat en de Europese Unie in een duurzame en efficiënte spoorontwikkeling. HbR start in de periode 2023 – 2027 met de ontwikkeling van het Emplacement-Maasvlakte Zuid (Bundel 1). Deze bundel sluit aan op buitencontour en op de westelijke emplacementsbundel. Zie aanbestedingsbescheiden
Interne Kennung: I.000752
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niet openbaar met gunning via onderhandeling. Zie verder aanbestedingsbescheiden
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45234100 Bauarbeiten für Eisenbahnlinien
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Geen perceel maar integrale scope
Beschreibung: Zie aanbestedingsbescheiden Zie aanbestedingsbescheiden
Interne Kennung: 1