2. Verfahren
Verfahren
Titel: Telefoniediensten
Beschreibung: Levering, migratie en implementatie van IP telefoniediensten op basis van Microsoft 365 nader te bepalen
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64215000 Internet-Telefondienste