727228-2025 - Ergebnis
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Nasadzenia drzew na terenie ulic gminnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNasadzenia drzew na terenie ulic gminnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi ogrodnicze polegające na: przygotowaniu terenu pod zagospodarowanie zielenią tzn. oczyszczenie ternu z resztek budowlanych, gruzu i śmieci, usunięcie nadmiaru gruntu z terenu objętego opracowaniem w celu nawiezienia ziemi urodzajnej, rozścielenie ziemi urodzajnej wraz z jej przekopaniem i wyrównaniem, posadzenie krzewów i drzew ozdobnych w tym: żywopłotowych, okrywowych, posadzenie bylin, założenie trawników z siewu, ściółkowanie korą pod nowymi nasadzeniami.
Vorherige Bekanntmachung511793-2025
Interne KennungUD-IV-WZP.271.73.2025.KKA
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
LosLOT-0001
TitelWykonanie prac ogrodniczych w ramach zadania inwestycyjnego "Zagospodarowanie terenów zieleni w pasie drogowym ul. Narbutta"
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o których mowa w art. 441 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2011 r. Prawo Zamówień Publicznych. Warunki skorzystania z opcji oraz zakres zostały określone we wzorze umowy.