2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nadmanganianu potasu (manganian VII potasu)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy nadmanganianu potasu (nadmanganian VII potasu) w ilości 5 ton stosowanego w procesie uzdatniania wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi dla SUW Czaniec i SUW Maczki (dalej: „Produkt”). Zakres rzeczowy niniejszego zadania zostanie zrealizowany w całości. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawiera Załącznik nr 5 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu Zamówienia określa Załącznik nr 6 do SWZ. Miejsce realizacji: Stacja Uzdatniania Wody Czaniec, ul. Wodociągowa 1, 43-356 Kobiernice i Stacja Uzdatniania Wody Maczki, ul. Wodociągi 4, 41-217 Sosnowiec.
Vorherige Bekanntmachung: 512017-2025
Interne Kennung: FP/321/29/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24314100 Kaliumpermanganat
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 5 Tonnen