See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach). Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 15 446 773,60 PLN
Vorherige Bekanntmachung: 652144-2024
Interne Kennung: SA.270.17.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – leśnictwo: Zdzisławice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Zdzisławice w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu I nie zawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 525 149,50 zł .
Interne Kennung: Pakiet I – leśnictwo: Zdzisławice
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI - leśnictwo: Zofianka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Zofianka w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu VI niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 801 540,71 zł .
Interne Kennung: Pakiet VI - leśnictwo: Zofianka
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet VII - leśnictwo: Obrówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Obrówka w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu VII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 796 107,67 zł .
Interne Kennung: Pakiet VII - leśnictwo: Obrówka
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet VIII - leśnictwo: Momoty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Momoty w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu VIII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 808 296,35 zł .
Interne Kennung: Pakiet VIII - leśnictwo: Momoty
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet X - leśnictwo: Pikule
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Pikule w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu X niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 513 844,79 zł .
Interne Kennung: Pakiet X - leśnictwo: Pikule
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet XI - leśnictwo: Majdan
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Majdan w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XI niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 939 730,89 zł .
Interne Kennung: Pakiet XI - leśnictwo: Majdan
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet XII - leśnictwo: Stojeszyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Stojeszyn w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 869 616,90 zł .
Interne Kennung: Pakiet XII - leśnictwo: Stojeszyn