See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów BHP
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów BHP oraz odzieży specjalistycznej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 28 części: Część 1 – Ochronniki PELTOR MT74H52A-110; Część 2 – Kabel specjalny FLX2 ze złączem J11; Część 3 – Adapter słuchawkowy U-174 NATO; Część 4 – Zestaw Słuchawkowo - Mikrofonowy MT73H450A-86; Część 5 – Ochronniki słuchu 3M PELTOR MT13H221A; Część 6 – Okulary ochronne ; Część 7 – Buty wodoodporne; Część 8 – Buty ochronne; Część 9 – Kombinezony I; Część 10 – Kombinezony II; Część 11 – Ubrania ochronne; Część 12 – Maski i półmaski ochronne; Część 13 – Filtropochłaniacze; Część 14 – Pochłaniacze wilgoci; Część 15 – Akcesoria; Część 16 – Aparat i butla; Część 17 – Rękawice nitrylowe i lateksowe; Część 18 – Rękawice robocze; Część 19 − Rękawice specjalistyczne; Część 20 − Rękawice warsztatowe; Część 21 − Rękawice elektroizolacyjne i monterskie; Część 22 − Rękawice specjalne; Część 23 − Rękawice ochronne; Część 24 − Rękawice antyprzecięciowe; Część 25 − Rękawice nurkowe TECLINE KEVLAR 5MM-L; Część 26 − Inne akcesoria; Część 27 − Zestaw dezynfekcyjny. Część 28 - Zakup i dostawa odzieży specjalistycznej dla członków ratownictwa medycznego Wykonawca może złożyć ofertę na wszystkie lub wybrane przez siebie części postępowania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, że oferta musi obejmować dostawę wszystkich pozycji asortymentowych w ramach wybranego zadania. Oferta nie zawierająca kompletnej wyceny asortymentu określonego w wybranej części podlega odrzuceniu. 3. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27) i 3b (dot. cz.28) do SWZ. 4. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a, b do SWZ. 5. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a, b do SWZ. Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska największą liczbę punktów w kryterium „cena oferty” (waga − 100%), obliczonych w oparciu wzór podany w SWZ Oferta z najniższą ceną otrzyma maksymalną liczbę punktów, tj. 100,00 pkt. Pozostałe oferty zostaną przeliczone według ww. wzoru. Uzyskana liczba punktów badanej oferty zostanie pomnożona przez wagę tego kryterium = 100%. Wynik będzie traktowany jako wartość punktowa oferty w kryterium „cena oferty”. W przypadku wyrobów o określonych parametrach zastosowanie kryteriów innych od ceny spowoduje wydanie więcej środków za właściwości przedmiotu zamówienia, które nie są niezbędne do właściwej realizacji zamówienia. Opis przedmiotu zamówienia zawiera wymagania jakościowe odnoszące się do co najmniej głównych elementów zamówienia, tj. wymagane cechy materiału lub produktu, zgodność z normą, nr NSN i P/N.
Interne Kennung: 10/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Ochronniki PELTOR MT74H52A-110;
Beschreibung: Część 1 – Ochronniki PELTOR MT74H52A-110; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 1-16 i 19 dostawa jednorazowa dla wszystkich pozycji asortymentowych w danej części 150 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Kabel specjalny FLX2 ze złączem J11;
Beschreibung: Część 2 – Kabel specjalny FLX2 ze złączem J11; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2 Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5 Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 1-16 i 19 dostawa jednorazowa dla wszystkich pozycji asortymentowych w danej części 150 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Adapter słuchawkowy U-174 NATO;
Beschreibung: Część 3 – Adapter słuchawkowy U-174 NATO; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2 Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5 Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 1-16 i 19 dostawa jednorazowa dla wszystkich pozycji asortymentowych w danej części 150 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Zestaw Słuchawkowo - Mikrofonowy MT73H450A-86;
Beschreibung: 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2 Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5 Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 1-16 i 19 dostawa jednorazowa dla wszystkich pozycji asortymentowych w danej części 150 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 – Ochronniki słuchu 3M PELTOR MT13H221A;
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 – Okulary ochronne ;
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 – Buty wodoodporne;
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 – Buty ochronne;
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 – Kombinezony I;
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 – Kombinezony II;
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 – Ubrania ochronne;
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 – Maski i półmaski ochronne;
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 – Filtropochłaniacze;
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 – Pochłaniacze wilgoci;
Beschreibung: 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2 Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 41. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5 Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 1-16 i 19 dostawa jednorazowa dla wszystkich pozycji asortymentowych w danej części 150 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15 – Akcesoria;
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16 – Aparat i butla;
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17 – Rękawice nitrylowe i lateksowe;
Beschreibung: Część 17 – Rękawice nitrylowe i lateksowe; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18 – Rękawice robocze;
Beschreibung: Część 18 – Rękawice robocze; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19 − Rękawice specjalistyczne;
Beschreibung: Część 19 − Rękawice specjalistyczne; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 1-16 i 19 dostawa jednorazowa dla wszystkich pozycji asortymentowych w danej części 150 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20 − Rękawice warsztatowe;
Beschreibung: Część 20 − Rękawice warsztatowe; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21 − Rękawice elektroizolacyjne i monterskie;
Beschreibung: Część 21 − Rękawice elektroizolacyjne i monterskie; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22 − Rękawice specjalne;
Beschreibung: Część 22 − Rękawice specjalne; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23 − Rękawice ochronne;
Beschreibung: Część 23 − Rękawice ochronne; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24 − Rękawice antyprzecięciowe;
Beschreibung: Część 24 − Rękawice antyprzecięciowe; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25 − Rękawice nurkowe TECLINE KEVLAR 5MM-L;
Beschreibung: Część 25 − Rękawice nurkowe TECLINE KEVLAR 5MM-L; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26 − Inne akcesoria;
Beschreibung: Część 26 − Inne akcesoria; 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 8. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27 − Zestaw dezynfekcyjny.
Beschreibung: Część 27 − Zestaw dezynfekcyjny. 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3a (dot. cz. 1- do 27). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 a do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 a do SWZ. 4. Wykonawca ubiegający się o udzielenie zamówienia wpisuje w swojej ofercie- dot. części od 1 do 27 (kolumna „Oferowany produkt” w Formularzu cenowym – załącznik nr 3a do SWZ) dokładną nazwę towaru, który zobowiązuje się dostarczyć w ramach umowy, tj.: 4.1. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca wypełnił kolumnę I (nr 9) - jeśli produkt posiada NSN, J (nr 10) - jeśli posiada P/N, a w innym przypadku ma podać symbol katalogowy, K (nr 11) Cage Code lub nazwę producenta na podstawie których Zamawiający będzie mógł bezspornie zidentyfikować oferowany asortyment, w celu umożliwienia porównania parametrów oferowanych produktów z żądanymi przez Zamawiającego. Nie wypełnienie kolumny I – jeśli produkt posiada NSN i kolumny J – jeśli posiada P/N w którejkolwiek pozycji w zakresie części, na którą składana jest oferta skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). Wypełnienie kolumny K nie jest wymagane, jednak ułatwi Zamawiającemu identyfikację asortymentu. Złożenie oferty bez wskazania danych, o których mowa powyżej, skutkować będzie odrzuceniem oferty (nie dotyczy części 28). 5. Przedmiot zamówienia powinien być dostarczony w oryginalnych, jednostkowych opakowaniach producenta – jeśli występują Zamawiający wymaga, aby dostarczony towar był oznaczony w sposób umożliwiający identyfikację oznaczeń producenta. Opakowania jednostkowe powinny zawierać nazwę i/lub logo producenta, opis zawartości, numer katalogowy, typ/symbol, termin przydatności do użycia, zabezpieczenia stosowane przez producentów, itp. 6. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 7. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1158 Gucin 58A, 98-113 Buczek Część 1-27 10. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji części 17-18 i 20 -27 dostawy sukcesywne (po wcześniejszym ustaleniu terminów z przedstawicielem Zamawiającego) 70 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28 - Zakup i dostawa odzieży specjalistycznej dla członków ratownictwa medycznego
Beschreibung: Część 28 - Zakup i dostawa odzieży specjalistycznej dla członków ratownictwa medycznego 1. Rodzaj asortymentu, ilość zamawianego towaru, wielkość opakowań, itp. zostały określone w Formularzu cenowym − załącznik nr 3b (dot. cz. 28). 2. Szczegółowy opis produktów, które należy dostarczyć w ramach poszczególnych części zamówienia, dokładny wykaz parametrów jakościowych oraz ich cech funkcjonalnych zawiera załącznik nr 6 b do SWZ. 3. Jeżeli w dokumentach zamówienia wskazana jest marka, producent lub nazwa własna, należy traktować to jako produkt przykładowy. Wykonawca może zaoferować produkt równoważny w stosunku do wskazanego przez Zamawiającego. Produkty równoważne muszą posiadać parametry techniczne nie gorsze niż artykuły wyszczególnione w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia – załącznik nr 6 b do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć towar pełnowartościowy, magazynowany w odpowiednich warunkach i zakonserwowany metodą zapewniającą zachowanie jego właściwości oraz parametry techniczno-eksploatacyjne. 5. Wykonawca dostarczy towar do magazynów Zamawiającego, zlokalizowanych pod adresem: Adres dostawy Zakres asortymentowy Jednostka Wojskowa Nr 1551 ul. Wojska Polskiego 78, 98-200 Sieradz Część 28 6. Zamawiający określa termin realizacji i częstotliwość dostaw dla poszczególnych części postępowania: Zakres asortymentowy Częstotliwość dostaw Czas realizacji część 28 dostawa jednorazowa (1 transza) 30 dni kalendarzowych
Interne Kennung: Część 28
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung