727342-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Sicherheitssoftwarepaket – Kybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – dodávka technologie SIEM II.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – dodávka technologie SIEM II.
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka, implementace a podpora komplexního řešení pro automatizovanou detekci a reakci na bezpečnostní incidenty v síťovém prostředí a na koncových zařízeních organizace společných zadavatelů – nástroje Extended Detection and Response (XDR) a systém Log management a nástroje pro management a analýzu bezpečnostních událostí a logů (SIEM – Security Information and Event Management). Řešení jako funkční celek obsahuje hardware („HW“) i software („SW“), jejichž specifikace je uvedena v příloze č. 4 ZD („Řešení“), udělení licencí k používání Řešení, a poskytování dalších s tím spojených a v příloze č. 1 ZD vymezených služeb, včetně služeb technické podpory a služeb rozvoje řešení. Podrobnosti viz zadávací dokumentace.
Interne KennungKybernetická bezpečnost v nemocnicích AGEL – dodávka technologie SIEM II.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48800000 Informationssysteme und Server, 72268000 Bereitstellung von Software, 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku jsou uvedeny v příloze č. 1 zadávací dokumentace (návrh smlouvy).