727357-2025 - Ergebnis
Polen – Notfalleinsatzfahrzeuge – Średni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych – 2 szt.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚredni samochód ratowniczo-gaśniczy z funkcją dostarczania wody do celów bytowych – 2 szt.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych z funkcją dostarczania wody do celów bytowych - 2 sztuki. Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ - Specyfikacje techniczne, a szczegółowe warunki realizacji zał. nr 4 do SWZ - Projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung638324-2025
Interne KennungWL.2370.24.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji