See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leków
Beschreibung: Zakup i dostawa leków
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 – Produkty lecznicze różne I
Beschreibung: Pakiet 1 – Produkty lecznicze różne I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 – Produkty lecznicze różne II
Beschreibung: Pakiet 2 – Produkty lecznicze różne II
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 – Produkty lecznicze różne III
Beschreibung: Pakiet 3 – Produkty lecznicze różne III
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 – Dobutaminum
Beschreibung: Pakiet 4 – Dobutaminum
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 – Rivaroxabanum
Beschreibung: Pakiet 5 – Rivaroxabanum
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 – Produkty lecznicze różne IV
Beschreibung: Pakiet 6 – Produkty lecznicze różne IV
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7 – Produkty lecznicze różne V
Beschreibung: Pakiet 7 – Produkty lecznicze różne V
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 – Produkty lecznicze różne VI
Beschreibung: Pakiet 8 – Produkty lecznicze różne VI
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9 – Enoxaparinum natricum
Beschreibung: Pakiet 9 – Enoxaparinum natricum
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10 – Nadroparinum calcium
Beschreibung: Pakiet 10 – Nadroparinum calcium
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11 – Antybiotyki I
Beschreibung: Pakiet 11 – Antybiotyki I
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12 – Produkty lecznicze różne VII
Beschreibung: Pakiet 12 – Produkty lecznicze różne VII
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13 – Produkty lecznicze różne VIII
Beschreibung: Pakiet 13 – Produkty lecznicze różne VIII
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14 – Insuliny I
Beschreibung: Pakiet 14 – Insuliny I
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15 – Produkty lecznicze różne IX
Beschreibung: Pakiet 15 – Produkty lecznicze różne IX
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16 – Insuliny II
Beschreibung: Pakiet 16 – Insuliny II
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17 – Produkty lecznicze różne X
Beschreibung: Pakiet 17 – Produkty lecznicze różne X
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18 – Produkty lecznicze różne XI
Beschreibung: Pakiet 18 – Produkty lecznicze różne XI
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19 – Produkty lecznicze różne XII
Beschreibung: Pakiet 19 – Produkty lecznicze różne XII
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20 – Produkty lecznicze różne XIII
Beschreibung: Pakiet 20 – Produkty lecznicze różne XIII
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21 – Dabigatran
Beschreibung: Pakiet 21 – Dabigatran
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet 22 – Produkty lecznicze różne XIV
Beschreibung: Pakiet 22 – Produkty lecznicze różne XIV
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet 23 – Płyny infuzyjne I
Beschreibung: Pakiet 23 – Płyny infuzyjne I
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet 24 – Propofolum
Beschreibung: Pakiet 24 – Propofolum
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet 25 – Mleko początkowe
Beschreibung: Pakiet 25 – Mleko początkowe
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet 26 – Dieta doustna i dojelitowa
Beschreibung: Pakiet 26 – Dieta doustna i dojelitowa
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet 27 – Fibrynogen ludzki+ trombina ludzka
Beschreibung: Pakiet 27 – Fibrynogen ludzki+ trombina ludzka
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet 28 – Nakłuwacz jednorazowy do oznaczania glukozy we krwi
Beschreibung: Pakiet 28 – Nakłuwacz jednorazowy do oznaczania glukozy we krwi
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet 29 – Testy paskowe do oznaczania glukozy II
Beschreibung: Pakiet 29 – Testy paskowe do oznaczania glukozy II
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet 30 – Wapno sodowane
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet 31 – Filgrastinum
Beschreibung: Pakiet 31 – Filgrastinum
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet 32 – Insuliny III
Beschreibung: Pakiet 32 – Insuliny III
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet 33 – Produkty lecznicze różne XV
Beschreibung: Pakiet 33 – Produkty lecznicze różne XV
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet 34 – Terlipressini acetas
Beschreibung: Pakiet 34 – Terlipressini acetas
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet 35 – Methylthioninium chloride
Beschreibung: Pakiet 35 – Methylthioninium chloride
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet 36 – Lidocaine hydrochloride 2% żel sterylny
Beschreibung: Pakiet 36 – Lidocaine hydrochloride 2% żel sterylny
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet 37 – Produkty lecznicze różne XVI
Beschreibung: Pakiet 37 – Produkty lecznicze różne XVI
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet 38 – Produkty lecznicze różne XVII
Beschreibung: Pakiet 38 – Produkty lecznicze różne XVII
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet 39 – Płyny infuzyjne II
Beschreibung: Pakiet 39 – Płyny infuzyjne II
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet 40 – Oxytocinum
Beschreibung: Pakiet 40 – Oxytocinum
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet 41 – Sugammadeks
Beschreibung: Pakiet 41 – Sugammadeks
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet 42 – Iron isomaltoside
Beschreibung: Pakiet 42 – Iron isomaltoside
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet 43 – Bupivacaini hydrochloridum
Beschreibung: Pakiet 43 – Bupivacaini hydrochloridum
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet 44 – Produkty lecznicze różne XVIII
Beschreibung: Pakiet 44 – Produkty lecznicze różne XVIII
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet 45 – Bakterie probiotyczne
Beschreibung: Pakiet 45 – Bakterie probiotyczne
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet 46 – Produkty lecznicze różne XIX
Beschreibung: Pakiet 46 – Produkty lecznicze różne XIX
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet 47 – Immunoglobulina ludzka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
Beschreibung: Pakiet 47 – Immunoglobulina ludzka przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet 48 – Immunoglobulina ludzka (IVIg)
Beschreibung: Pakiet 48 – Immunoglobulina ludzka (IVIg)
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet 49 – Immunoglobulina ludzka
Beschreibung: Pakiet 49 – Immunoglobulina ludzka
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet 50 – Produkty lecznicze różne XX
Beschreibung: Pakiet 50 – Produkty lecznicze różne XX
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet 51 – Emulsja żywieniowa
Beschreibung: Pakiet 51 – Emulsja żywieniowa
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet 52 – Ludzki kompleks protrombiny
Beschreibung: Pakiet 52 – Ludzki kompleks protrombiny
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet 53 – Carbetocinum
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet 54 – Bupivacaini hydrochloridum + Epinephrinum - roztwór do wstrzykiwań
Beschreibung: Pakiet 54 – Bupivacaini hydrochloridum + Epinephrinum - roztwór do wstrzykiwań
Los: LOT-0055
Titel: Pakiet 55 – Paracetamolum
Beschreibung: Pakiet 55 – Paracetamolum
Los: LOT-0056
Titel: Pakiet 56 – Produkty lecznicze różne XXI
Beschreibung: Pakiet 56 – Produkty lecznicze różne XXI
Los: LOT-0057
Titel: Pakiet 57 – Sulfathiazolum argentum
Beschreibung: Pakiet 57 – Sulfathiazolum argentum
Los: LOT-0058
Titel: Pakiet 58 – Produkty lecznicze różne XXII
Beschreibung: Pakiet 58 – Produkty lecznicze różne XXII
Los: LOT-0059
Titel: Pakiet 59 – Produkty lecznicze różne XXIII
Beschreibung: Pakiet 59 – Produkty lecznicze różne XXIII
Los: LOT-0060
Titel: Pakiet 60 – Albumina ludzka
Beschreibung: Pakiet 60 – Albumina ludzka
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61 – Produkty lecznicze różne XXIV
Beschreibung: Pakiet 61 – Produkty lecznicze różne XXIV
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62 – Płyny dożylne krwiozastępcze koloidowe
Beschreibung: Pakiet 62 – Płyny dożylne krwiozastępcze koloidowe
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63 – Produkty lecznicze różne XXV
Beschreibung: Pakiet 63 – Produkty lecznicze różne XXV
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64 – Żywienie pozajelitowe
Beschreibung: Pakiet 64 – Żywienie pozajelitowe
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65 – Sevofluran
Beschreibung: Pakiet 65 – Sevofluran
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66 – Prednisolon
Beschreibung: Pakiet 66 – Prednisolon
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67 – Drotaverini hydrochloridum
Beschreibung: Pakiet 67 – Drotaverini hydrochloridum
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68 – Fibrynogen ludzki
Beschreibung: Pakiet 68 – Fibrynogen ludzki
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69 – Misoprostolum
Beschreibung: Pakiet 69 – Misoprostolum
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70 – Alteplasum
Beschreibung: Pakiet 70 – Alteplasum
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71 – Pantoprazolum
Beschreibung: Pakiet 71 – Pantoprazolum