2. Verfahren
Verfahren
Titel: OMP 2025-PHD-3 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Beschreibung: OMP 2025-PHD-3 konkurs ofert na świadczenia zdrowotne udzielane przez lekarzy w zakresie opieki paliatywnej, hospicyjnej, długoterminowej realizowane w komórkach organizacyjnych Udzielającego zamówienia
Interne Kennung: OMP 2025-PHD-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001