2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej obejmującą usługę kompleksową polegającą na sprzedaży energii oraz świadczenie usługi przesyłania lub dystrybucji energii elektrycznej do 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej obejmująca usługę kompleksową tj. polegającą na sprzedaży energii elektrycznej oraz świadczeniu usługi przesyłania lub dystrybucji energii elektrycznej dla 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Piotra Skargi w Szczecinie, 2. Zamówienie obejmuje okres roczny od 01.01.2026 r. Wskazana ilość dostarczanej energii elektrycznej została przyjęta do obliczenia szacunkowej wartości zamówienia. Nie odzwierciedla to faktycznego bądź deklarowanego wykorzystania energii elektrycznej w czasie trwania umowy i nie może być podstawą jakichkolwiek roszczeń ze strony Wykonawcy wobec Zamawiającego. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie dostawy (+/- 10%) wynosi: 1700 MWh, 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ Szczecnie (WO-1728), 1) grupa taryfowa: B21 2) kod PPE 590310600007191079; 3) Nr licznika: 04954171; 4) Moc umowna dla punktu – 490 kW; 5) Zabezpieczenie przelicznikowe: A, 3. Przedmiot zamówienia obejmuje usługę kompleksową w rozumieniu art. 3 ust. 30 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo Energetyczne (t.j. Dz. U. 202.266) realizowana na podstawie umowy kompleksowej, o której mowa w art. 5 ust. 2 w/w ustawy polegającej na świadczeniu usług przesyłania lub dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej. Sprzedaż energii elektrycznej, przesył lub dystrybucja odbywać się będzie na warunkach określonych przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo Energetyczne i Kodeksu Cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. 4. 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią SP ZOZ przy ul. Piotra Skargi w Szczecinie przyłączony jest do sieci ENEA Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.
Interne Kennung: RPoZP 42/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen