2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ, důchodců a pečovatelské služby v Hostomicích od školního roku 2025/2026
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon dodavatele služeb stravování a provozu jídelny pro akci s názvem – "Zajištění stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ, důchodců a pečovatelské služby v Hostomicích od školního roku 2025/2026“. Předmětem veřejné zakázky je závazek Dodavatele zajistit stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ, důchodců a pečovatelské služby v Hostomicích, jako školní jídelny ve smyslu § 3 odst. 1 písm. a) vyhlášky č. 107/2005 Sb., o školním stravování.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55320000 Servieren von Mahlzeiten, 55330000 Dienstleistungen von Cafeterias
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je výkon dodavatele služeb stravování a provozu jídelny pro akci s názvem – "Zajištění stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ, důchodců a pečovatelské služby v Hostomicích od školního roku 2025/2026“. Předmětem veřejné zakázky je závazek Dodavatele zajistit stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ, důchodců a pečovatelské služby v Hostomicích, jako školní jídelny ve smyslu § 3 odst. 1 písm. a) vyhlášky č. 107/2005 Sb., o školním stravování
Interne Kennung: Zajištění stravování žáků a zaměstnanců ZŠ a MŠ, důchodců a pečovatelské služby v Hostomicích od školního roku 2025/2026